Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Łazienka naszych marzeń

  Łazienka naszych marzeń

  Coraz więcej osób chce mieć łazienkę w której mogliby się zrelaksować i odpocząć. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zmianę aranżacji takiego wnętrza, jeśli ma tylko taką możliwość. Niestety nie  jest to takie proste, bowiem jak się okazuje trzeba przede wszystkim mieć odpowiedni budżet finansowy, aby włożyć trochę w zmianę naszego wnętrza na …Read More »
 • Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  To, jak wygląda nasza kuchnia wpływa na to, w jaki sposób prezentuje się całe mieszkanie, dlatego w żadnym wypadku nie należy jej zaniedbywać. Wręcz przeciwnie, warto zastanowić się co zrobić, żeby nasza kuchnia wyglądała naprawdę ładnie. Czasami wystarczy kilka prostych zmian, które mogą okazać się naprawdę spektakularne. Przede wszystkim, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkiego pomieszczenia, powinniśmy …Read More »
 • Ekskluzywne płytki łazienkowe z poznania dostępne w salonach

  Ekskluzywne płytki łazienkowe z poznania dostępne w salonach

  W salonach dostępne są najbardziej ekskluzywne płytki łazienkowe z poznania. Takie płytki bardzo dobrze wyglądają, a jednocześnie posiadają najwyższą jakość. Przy ich wykorzystaniu można urządzać wszelkiego rodzaju pomieszczenia łazienkowe i sprawiać, że wyglądają one bardzo stylowo, a jednocześnie posiadają odpowiednią temperaturę. Mogą być dodatkowo ozdabiane i posiadać takie kształty, które najbardziej pasują do konkretnej łazienki. …Read More »

PostHeaderIcon USG serca – zbadaj swoje serce

Echo serca, inaczej zwane USG serca, jest to bezinwazyjne oraz bezbolesne badanie. Wykonywane jest w celu oceny prawidłowości budowy i funkcjonowania serca oraz wad serca. Kardiolog bada pacjenta przy pomocy głowicy ultrasonografu. Głowicę tą smaruje specjalnym żelem, a następnie przykłada ją do klatki piersiowej pacjenta. Obraz serca wyświetlany jest na specjalnym monitorze. Badanie trwa krótko i jest komfortowe dla pacjenta.

Czy echo serca jest bezpieczne w każdym wieku?

Echo serca jest badaniem całkowicie bezpiecznym. Wykonuje się je niezależnie od wieku pacjenta. Echo serca u dzieci w Poznaniu może być wykonywane w domu małego pacjenta, co podnosi komfort jego wykonania. Jest to szczególnie ważne u dzieci, które często boją się wizyty u lekarza. Echo serca u dzieci w Poznaniu wykonać można w także w Centrum Medycznym NeoMedica, gdzie pracują najlepsi specjaliści, umiejący postępować z dzieckiem.

Badanie echo serca w Poznaniu – kiedy je wykonać?

Badanie warto zrobić zawsze, gdy pacjent zauważy nieprawidłowości w pracy mięśnia sercowego. Wskazaniem do wykonania badania są między innymi zaburzenia rytmu serca, wrodzone wady mięśnia sercowego, choroby naczyń i osierdzia, nowotwory. Po zawale oraz chorobie niedokrwiennej także warto wykonać echo serca. Poznań oferuje badanie przy pomocy najlepszego sprzętu oraz najlepszych specjalistów. Szczegóły dotyczące badania dostępne są tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/kardiologia.

Comments are closed.