Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Czym inspirować się podczas urządzania wnętrz.

  Czym inspirować się podczas urządzania wnętrz.

  Mieszkanie dla wielu osób z nas to miejsce, w którym powinniśmy dobrze odpocząć a także dobrze się czuć. Warto jest wiedzieć, że mamy wiele możliwości urządzania mieszkania tak jak chcemy i warto jest to wykorzystać aby móc już urządzić nasze mieszkanie tak jak chcieliśmy. Dzisiaj wiele osób decyduje się na łączenie różnych stylów starając się …Read More »
 • Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  To, jak wygląda nasza kuchnia wpływa na to, w jaki sposób prezentuje się całe mieszkanie, dlatego w żadnym wypadku nie należy jej zaniedbywać. Wręcz przeciwnie, warto zastanowić się co zrobić, żeby nasza kuchnia wyglądała naprawdę ładnie. Czasami wystarczy kilka prostych zmian, które mogą okazać się naprawdę spektakularne. Przede wszystkim, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkiego pomieszczenia, powinniśmy …Read More »
 • Piękne wnętrza dla każdego

  Piękne wnętrza dla każdego

  W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chętnie decyduje się na zmianę własnego wnętrza. Nie jest to czynność łatwa, ponieważ jak się okazuje nie tylko  powinniśmy wymierzyć ile jest nam potrzebnego materiału, ale przede wszystkim ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na zmianę takiego wnętrza. Dodatkowo bardzo wiele osób ma dwie lewe ręce do realizacji takich prac …Read More »

PostHeaderIcon Ciekawe książki, co to tak naprawdę znaczy?

Najciekawsze. Najpoczytniejsze. Pierwsze miejsce w ranking. Musisz ją mieć. Musisz ją przeczytać. Książki, które musi znać inteligentny czytelnik. Takie i podobne zachęty reklamowe przemawiają do nas z księgarskich półek, stron księgarni internetowych. Każda praktycznie księgarnia sieciowa tworzy swoje rankingi, a strony internetowe, poświęcone książkom, tworzą jeszcze inne i przedstawiają mądre rekomendacje. I właściwie nie wiemy, kto o takich listach decyduje.

Czasami gubimy się w tym potoku informacji i na ślepo sięgamy po jedną z polecanych książek z nadzieją, że nas zaciekawi, porwie, zmusi do myślenia lub da chwilę odpoczynku. I w tym momencie pojawia się pytanie, czy wszystkie polecane tytuły, to rzeczywiście ciekawe książki? O tym decyduje sam czytelnik. Są tytuły, które są w stanie zawojować miliony. Inne, które w opinii znawców mają niesamowity potencjał, nie budzą specjalnego zainteresowania. I jest tak, że wydawca do końca nie wie, czy dana książka stanie się bestselerem, czy może pokryje się kurzem w księgarni, by potem być przeceniona i sprzedana za ułamek swej prawdziwej wartości. Ciekawe książki to takie, które znajdują swojego czytelnika. A każdy czytelnik jest inny. Niektórzy za ciekawe uznają książki historyczne, które poszerzają wiedzę. Inni podróżnicze, pozwalające przenieść się w miejsca, o których czasami możemy tylko pomarzyć. Jeszcze inny cenią szczególnie literaturę faktu. Ciekawa książka nie musi zdobyć poklasku wielu. Może być ważna dla jednego czytelnika.

Comments are closed.