Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Łazienka naszych marzeń

  Łazienka naszych marzeń

  Chciałbyś wyremontować swoją łazienkę jednak nie masz pomysłu jak? Powinieneś wiedzieć, że łazienkę bardzo trudno jest zmienić szczególnie gdy już mamy wszystko naprawione i ustawione. Właśnie dlatego jedyne co możemy zmienić to meble się w niej znajdujące, czy też płytki, lub kolor ścian. Istotne jest że na same urządzenia sanitarne wydajemy bardzo dużo oszczędności, jednak …Read More »
 • Wnętrz i ich metamorfoza

  Wnętrz i ich metamorfoza

  W dzisiejszych czasach istnieje bardzo wiele wnętrz, które moglibyśmy zmienić na lepsze. Coraz częściej niestety Polakom brakuje pieniędzy na zmiany, które muszą być wprowadzone minimum raz do roku. Właśnie dlatego powinniście wiedzieć, że istnieją także takie metamorfozy, które można samodzielnie zrobić bez żadnych dodatkowych trudności. Jedną z takich metamorfoz szczególnie jeśli chodzi nam o sypialnią, …Read More »
 • Transport chłodniczy na terenie kraju oraz za granicą

  Transport chłodniczy na terenie kraju oraz za granicą

  Przewożenie towarów potrzebujących niskich temperatur jest nieco problematyczne. Szczególnie jeśli chodzi o małe załadunki oraz przewożenie na niewielkie odległości. Transport mroźniczy to usługa, dzięki której możliwe jest przewożenie towarów o wyjątkowych wymaganiach nawet na duże odległości. Pozwala to na przewóz towarów, które są bardzo czułe na zmiany temperatury.Read More »

PostHeaderIcon Ciekawe książki, co to tak naprawdę znaczy?

Najciekawsze. Najpoczytniejsze. Pierwsze miejsce w ranking. Musisz ją mieć. Musisz ją przeczytać. Książki, które musi znać inteligentny czytelnik. Takie i podobne zachęty reklamowe przemawiają do nas z księgarskich półek, stron księgarni internetowych. Każda praktycznie księgarnia sieciowa tworzy swoje rankingi, a strony internetowe, poświęcone książkom, tworzą jeszcze inne i przedstawiają mądre rekomendacje. I właściwie nie wiemy, kto o takich listach decyduje.

Czasami gubimy się w tym potoku informacji i na ślepo sięgamy po jedną z polecanych książek z nadzieją, że nas zaciekawi, porwie, zmusi do myślenia lub da chwilę odpoczynku. I w tym momencie pojawia się pytanie, czy wszystkie polecane tytuły, to rzeczywiście ciekawe książki? O tym decyduje sam czytelnik. Są tytuły, które są w stanie zawojować miliony. Inne, które w opinii znawców mają niesamowity potencjał, nie budzą specjalnego zainteresowania. I jest tak, że wydawca do końca nie wie, czy dana książka stanie się bestselerem, czy może pokryje się kurzem w księgarni, by potem być przeceniona i sprzedana za ułamek swej prawdziwej wartości. Ciekawe książki to takie, które znajdują swojego czytelnika. A każdy czytelnik jest inny. Niektórzy za ciekawe uznają książki historyczne, które poszerzają wiedzę. Inni podróżnicze, pozwalające przenieść się w miejsca, o których czasami możemy tylko pomarzyć. Jeszcze inny cenią szczególnie literaturę faktu. Ciekawa książka nie musi zdobyć poklasku wielu. Może być ważna dla jednego czytelnika.

Comments are closed.