Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Wzmacnianie pracy serca

  Wzmacnianie pracy serca

  Wiele osób obecnie bardzo intensywnie pracuje zarówno umysłowo, jak i fizycznie. Trzeba przyznać, że lekarze zwracają uwagę na to, że dla samego serca człowieka lepiej jest, kiedy pracuje on fizycznie na świeżym powietrzu, niż siedzi po kilka godzin w ciągu dnia za monitorem komputera. Jednak w praktyce trzeba stwierdzić, że każda praca wykonywana w bardzo …Read More »
 • Łazienka twoich marzeń

  Łazienka twoich marzeń

  Wiele osób chce mieć łazienkę, w której mógłby wypocząć, oraz się zrelaksować. Dla nie  których łazienka do miejsce spokoju i relaksu, dlatego nie powinno w niej niczego zabraknąć. Urządzając taką łazienkę powinniśmy nie tylko pomyśleć o meblach, ale przede wszystkim o tym gdzie będziemy przechowywać swoje kosmetyki, oraz jak powinny być one umiejscowione, aby mieć …Read More »
 • Łazienka a jej funkcjonalność.

  Łazienka a jej funkcjonalność.

  Dzisiaj łazienka to wiele możliwości jej urządzenia na wiele różnych sposobów. Warto jest najpierw zastanowić się jak chcemy aby wyglądała nasza łazienka. Urządzenie takiej łazienki to możliwość urządzenia jej na wiele sposobów w taki sposób w jakim chcemy mieć ją urządzoną. Nowoczesne łazienki to możliwość urządzenia ich na wiele sposobów, zarówno w metalu, który może …Read More »

PostHeaderIcon Ciekawe książki, co to tak naprawdę znaczy?

Najciekawsze. Najpoczytniejsze. Pierwsze miejsce w ranking. Musisz ją mieć. Musisz ją przeczytać. Książki, które musi znać inteligentny czytelnik. Takie i podobne zachęty reklamowe przemawiają do nas z księgarskich półek, stron księgarni internetowych. Każda praktycznie księgarnia sieciowa tworzy swoje rankingi, a strony internetowe, poświęcone książkom, tworzą jeszcze inne i przedstawiają mądre rekomendacje. I właściwie nie wiemy, kto o takich listach decyduje.

Czasami gubimy się w tym potoku informacji i na ślepo sięgamy po jedną z polecanych książek z nadzieją, że nas zaciekawi, porwie, zmusi do myślenia lub da chwilę odpoczynku. I w tym momencie pojawia się pytanie, czy wszystkie polecane tytuły, to rzeczywiście ciekawe książki? O tym decyduje sam czytelnik. Są tytuły, które są w stanie zawojować miliony. Inne, które w opinii znawców mają niesamowity potencjał, nie budzą specjalnego zainteresowania. I jest tak, że wydawca do końca nie wie, czy dana książka stanie się bestselerem, czy może pokryje się kurzem w księgarni, by potem być przeceniona i sprzedana za ułamek swej prawdziwej wartości. Ciekawe książki to takie, które znajdują swojego czytelnika. A każdy czytelnik jest inny. Niektórzy za ciekawe uznają książki historyczne, które poszerzają wiedzę. Inni podróżnicze, pozwalające przenieść się w miejsca, o których czasami możemy tylko pomarzyć. Jeszcze inny cenią szczególnie literaturę faktu. Ciekawa książka nie musi zdobyć poklasku wielu. Może być ważna dla jednego czytelnika.

Comments are closed.