Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Poszukaj firmy remontowej

  Poszukaj firmy remontowej

  Chciała byś zrobić remont w swoim mieszkaniu, jednak nie do końca wiesz jak powinien on wyglądać? Musisz wiedzieć, że najlepszym sposobem na taki remont jest wykonanie go za pośrednictwem profesjonalnej firmy remontowo usługowej, z których to ofert ma możliwość skorzystania każdy. Takich firm jest bardzo wiele i bez przeszkód możemy znaleźć godną polecenia. Jak znaleźć …Read More »
 • Jaki alkohol można kupić w hurtowni

  Jaki alkohol można kupić w hurtowni

  Chcąc kupić alkohol, jedni idą do sklepu monopolowego, inni decydują się na hipermarket. Można tam kupić najpopularniejsze trunki. Jednak niestety nie wszystkie. A więc co takiego klienci dostaną w hurtowniach alkoholi?Read More »
 • Czym inspirować się podczas urządzania wnętrz.

  Czym inspirować się podczas urządzania wnętrz.

  Mieszkanie dla wielu osób z nas to miejsce, w którym powinniśmy dobrze odpocząć a także dobrze się czuć. Warto jest wiedzieć, że mamy wiele możliwości urządzania mieszkania tak jak chcemy i warto jest to wykorzystać aby móc już urządzić nasze mieszkanie tak jak chcieliśmy. Dzisiaj wiele osób decyduje się na łączenie różnych stylów starając się …Read More »

PostHeaderIcon Ciekawe książki, co to tak naprawdę znaczy?

Najciekawsze. Najpoczytniejsze. Pierwsze miejsce w ranking. Musisz ją mieć. Musisz ją przeczytać. Książki, które musi znać inteligentny czytelnik. Takie i podobne zachęty reklamowe przemawiają do nas z księgarskich półek, stron księgarni internetowych. Każda praktycznie księgarnia sieciowa tworzy swoje rankingi, a strony internetowe, poświęcone książkom, tworzą jeszcze inne i przedstawiają mądre rekomendacje. I właściwie nie wiemy, kto o takich listach decyduje.

Czasami gubimy się w tym potoku informacji i na ślepo sięgamy po jedną z polecanych książek z nadzieją, że nas zaciekawi, porwie, zmusi do myślenia lub da chwilę odpoczynku. I w tym momencie pojawia się pytanie, czy wszystkie polecane tytuły, to rzeczywiście ciekawe książki? O tym decyduje sam czytelnik. Są tytuły, które są w stanie zawojować miliony. Inne, które w opinii znawców mają niesamowity potencjał, nie budzą specjalnego zainteresowania. I jest tak, że wydawca do końca nie wie, czy dana książka stanie się bestselerem, czy może pokryje się kurzem w księgarni, by potem być przeceniona i sprzedana za ułamek swej prawdziwej wartości. Ciekawe książki to takie, które znajdują swojego czytelnika. A każdy czytelnik jest inny. Niektórzy za ciekawe uznają książki historyczne, które poszerzają wiedzę. Inni podróżnicze, pozwalające przenieść się w miejsca, o których czasami możemy tylko pomarzyć. Jeszcze inny cenią szczególnie literaturę faktu. Ciekawa książka nie musi zdobyć poklasku wielu. Może być ważna dla jednego czytelnika.

Comments are closed.