Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Moda na plytki ceramiczne

  Moda na plytki ceramiczne

  Plytki ceramiczne mają w Polsce skomplikowaną historię. Wszystko bowiem zależy od tego, jakie sami mamy z nimi doświadczenia. W latach 90. Polacy masowo wykładali płytkami całe mieszkania, nie tylko podłogi łazienkowe, ale i podłogi kuchenne, a nawet (o zgrozo!) salony i pokoje dzienne. Dzisiaj możemy znaleźć efekty tej zgubnej mody z lat 90. w wielu …Read More »
 • Remontowanie z głową

  Remontowanie z głową

  Wiele osób dzisiaj staje przed wyborem remontowania własnego mieszkania. Nie jest to takie proste, dlatego większość osób decyduje się na remontowanie swojego mieszkania za pośrednictwem profesjonalnej firmy remontowej, których dzisiaj tak naprawdę nie brakuje. Właśnie dlatego takie remontowanie mieszkania za pomocą firmy wcale nie jest takie trudne, bowiem to właśnie oni wyliczają nam odpowiednią ilość …Read More »
 • Łazienka twoich marzeń

  Łazienka twoich marzeń

  Wiele osób chce mieć łazienkę, w której mógłby wypocząć, oraz się zrelaksować. Dla nie  których łazienka do miejsce spokoju i relaksu, dlatego nie powinno w niej niczego zabraknąć. Urządzając taką łazienkę powinniśmy nie tylko pomyśleć o meblach, ale przede wszystkim o tym gdzie będziemy przechowywać swoje kosmetyki, oraz jak powinny być one umiejscowione, aby mieć …Read More »

PostHeaderIcon Oryginalne włoskie płytki, gres, i kamień naturalny

marazziWłoskie płytki firmy Marazzi są niezwykłym produktem wykorzystywanym do wykończenia ścian i podłóg. Oryginalne wzornictwo i wielka pomysłowość projektantów sprawia, że są to płytki wyjątkowe. Ich wysoka jakość wykonania, jak również designerski wygląd przemawia za tym, żeby wybrać właśnie taki, a nie inny produkt na aranżację własnej łazienki, tudzież kuchni. Kilka tysięcy wariantów kolorystycznych i wzorniczych, jak również bogata oferta specjalnych wykończeń sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Według własnego gustu i uznania. Co więcej za ich pomocą można stworzyć ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne wnętrza.

Stylowe płytki marazzi gwarantują zadowolenie swoich klientów, jak również gwarantują jakość produktową, o którą trudno w dzisiejszych czasach. Solidność oraz odporność płytek ceramicznych, jak również gresu czy kamienia naturalnego, jak również wieloletnia ich eksploatacja stanowi o wytrzymałości płytek.

Marazzi płytki dostępne w sklepie (np tutaj: http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazzi/) są bogate kolorystycznie i wzorniczo. Ich wyrafinowany i wysublimowany smak, sprawia, że wnętrza nabierają idealnej aranżacji, i oryginalnego designerskiego kształtu. Marazii treverk to bogata propozycja produktowa zawierająca płytki niestandardowe, które idealnie odnajdują swoje zastosowanie na podłogach. Imitujące drewniane powierzchnie, w szerokiej gamie kolorystycznej. Od najjaśniejszej, po ciemne kolory takie jak black czy wenge. Płytki idealnie wkomponują się w aranżacje ścienne. Ich nowoczesny design przemawia za tym, żeby wykorzystać właśnie takie, większe i proste konstrukcje do stworzenia luksusowego wnętrza w domu

Comments are closed.