Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  Wygląd kuchni a prezencja całego mieszkania

  To, jak wygląda nasza kuchnia wpływa na to, w jaki sposób prezentuje się całe mieszkanie, dlatego w żadnym wypadku nie należy jej zaniedbywać. Wręcz przeciwnie, warto zastanowić się co zrobić, żeby nasza kuchnia wyglądała naprawdę ładnie. Czasami wystarczy kilka prostych zmian, które mogą okazać się naprawdę spektakularne. Przede wszystkim, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkiego pomieszczenia, powinniśmy …Read More »
 • Łazienka twoich marzeń

  Łazienka twoich marzeń

  Wiele osób chce mieć łazienkę, w której mógłby wypocząć, oraz się zrelaksować. Dla nie  których łazienka do miejsce spokoju i relaksu, dlatego nie powinno w niej niczego zabraknąć. Urządzając taką łazienkę powinniśmy nie tylko pomyśleć o meblach, ale przede wszystkim o tym gdzie będziemy przechowywać swoje kosmetyki, oraz jak powinny być one umiejscowione, aby mieć …Read More »
 • Dostępne w bankach konta dla firm

  Dostępne w bankach konta dla firm

  Wśród kont dla firm dostępnych w bankach wyróżnić można darmowe rachunki i konta oszczędnościowe oraz rachunki branżowe i konta objęte promocjami. Obecnie wśród darmowych kont firmowych odnaleźć można również konta prowadzone w jednej z wybranych obcych walut.Read More »

PostHeaderIcon Małe mieszkanie i kobiety

Mniejsze mieszkania mają to do siebie, że nie znajdziemy w nich wystarczająco dużo miejsca. Dla niektórych osób może być to duży problem zwłaszcza, jeśli jesteśmy kobietą, która z reguły ma dużo mebli oraz wiele innych sprzętów, z których nie do końca korzysta. W przypadku przeprowadzki do mniejszego domu musimy zastosować przestrzeń tak aby w tym mniejszym metrażu umieścić najpotrzebniejsze rzeczy tak abyśmy mogli się swobodnie poruszać po całym mieszkaniu. Dla kobiety jest to trudne zadanie, ponieważ dostosowanie koloru ścian to najłatwiejsza rzecz potem pozostaje już tylko wybrać meble, które zostawimy a, które będziemy musieli wynieść do piwnicy lub ewentualnie szybko sprzedać. W mniejszych domach o dziwo sprawdzają się meble wielofunkcyjne. W ten sposób łatwo możemy ograniczyć ilość mebli do minimum. Jeśli zaś chodzi o łóżko to dobrze jest zrobić specjalną wnękę, gdzie będziemy mogli je schować. Taka specjalna zabudowa pozwala nam z łatwością powiększyć wolną przestrzeń dzięki czemu będziemy mogli spokojnie poruszać się po mieszkaniu w ciągu dnia.

Comments are closed.