Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Gdzie szukać odpowiedniego fachowca w Bydgoszczy?

  Gdzie szukać odpowiedniego fachowca w Bydgoszczy?

  Sprzęty domowe mają to do siebie, że prędzej czy później z pewnością ulegną awarii. Współcześnie widoczny jest trend w którym producenci urządzeń gospodarstwa domowego, wytwarzają produkty, których użyteczność i bezawaryjność wynosi tylko kilka lat. Są to z reguły lata, w których dany produkt objęty jest gwarancją, a więc naprawa poszczególnych podzespołów jest bezpłatna. Co więc …Read More »
 • Wybór najlepszej tapety ściennej

  Wybór najlepszej tapety ściennej

  Wybór najlepszej tapety ściennej może się okazać stosunkowo prosty. Wystarczy bowiem wybrać taką tapetę, która będzie kolorystycznie pasowała do danego pomieszczenia, żeby móc cieszyć się z jego nowego wyglądu i korzystać ze wszelkich dobrodziejstw takiej tapety. Jednak z drugiej strony wybór tapety ściennej może być trudniejszy, jeżeli właściciele domu czy mieszkania posiadają jakieś niewymiarowe ściany …Read More »
 • Jak urządzić mieszkanie?

  Jak urządzić mieszkanie?

  Wiele ,osób z nas nie raz nie wie jak powinno wyglądać jego mieszkanie aby było ono funkcjonalne i przytulne zarazem. Warto jest skorzystać z gotowych aranżacji, które znajdziemy na stronach internetowych a, które umożliwią nam przeniesienie ich do naszych wnętrz. Takie aranżacje znajdziemy na stronach  i możemy z nich korzystać bezpłatnie. Wiele ciekawych pomysłów na …Read More »

PostHeaderIcon Czy dużej rodzinie opłaca się mieszkanie

34th

Rynek małych nieruchomości ma w Polsce dużo do zaoferowania. Kawalerki znajdziemy tak samo na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Czy, jednak coś dla siebie jest w stanie kupić duża rodzina? Nie powinno sprawić kłopotów kupienie lokali posiadających kilka pokoi. Niestety w takim razie musimy liczyć się z dużymi nakładami pieniężnymi. Chodzi tutaj nie tylko o koszt zakupu, ale także utrzymania lokalu. Najczęściej wyliczane są na podstawie powierzchni lokalu oraz ogólnego zużycia, które przy wieloosobowej rodzinie jest stosunkowo duże. Jedynym rozwiązaniem pozwalającym pozbyć się dodatkowych opłat jest własny dom lub tak zwana szeregówka. W takim lokalu dysponujemy prawdziwą prywatnością i nikt nie obarczy nas tam czynszem. Brak czynszu pozwala nawet zaciągnięcie pożyczki hipotecznej i jej regulowanie bez opóźnień. Warto wspomnieć również, że komfortowe budynki jednorodzinne na peryferiach miasta kosztują często tyle samo, co małe lokale w centrum. Wybór w wielu przypadkach nie podlega dyskusji. Wszyscy wolimy przecież komfort i przestrzeń. Decydując się na dom nie musimy obawiać się braku dostępu do środków komunikacji publicznej czy instytucji. Deweloperzy dbają o to, aby osiedla spełniały wszystkie oczekiwania potencjalnych nabywców. Z tego co można zaobserwować zakup mieszkania nie jest już tak dobrą inwestycją.


Comments are closed.