Ankieta

Jak Wam się podoba nasz serwis

View Results

Loading ... Loading ...
 • Czy schody oddziałują na charakter wnętrza

  Czy schody oddziałują na charakter wnętrza

  Pozornie dobór właściwego rodzaju schodów do wnętrza nie jest jakimkolwiek problemem. Doświadczenie pokazuje, że możemy napotkać, jednak kilka problemów. Schody powinny być nie tylko ergonomiczne, ale również ładne. Jak w takiej sytuacji zabrać się za wybieranie odpowiedniego pokrycia stopni? Po pierwsze nie można schodów odróżnić zbyt od innych części wnętrz. Jeżeli więc panuje u nas …Read More »
 • Ładnie mieszkaj

  Ładnie mieszkaj

  Chciałbyś ładnie i komfortowo mieszkać w swoim domku? Powinieneś wiedzieć, że nie jest to takie proste, ponieważ bardzo wiele osób nie dysponuje odpowiednim budżetem, który umożliwił by wam zrobienie remontu. Właśnie dlatego powinniście wiedzieć, że przygotowanie takiego domu pod remont powinno się przeznaczyć firmie remontowej, którą to bez problemu można dzisiaj znaleźć za pośrednictwem stron …Read More »
 • Przygotowanie quadów do jazdy

  Przygotowanie quadów do jazdy

  Wiele osób lubi jeździć na quadach. Wprawdzie bardziej ostrożni użytkownicy pojazdów mechanicznych przekonują, że jazda na quadach po prostu jest niebezpieczna, jednak prawdziwi wielbiciele quadów zupełnie nie przejmują się takimi komentarzami. Mogą oni korzystać z usług quadu motor poznań i cieszyć się możliwością pokonywania kolejnych rekordów prędkości i coraz bardziej trudnych tras przejazdu.Read More »

PostHeaderIcon Czy dużej rodzinie opłaca się mieszkanie

34th

Rynek małych nieruchomości ma w Polsce dużo do zaoferowania. Kawalerki znajdziemy tak samo na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Czy, jednak coś dla siebie jest w stanie kupić duża rodzina? Nie powinno sprawić kłopotów kupienie lokali posiadających kilka pokoi. Niestety w takim razie musimy liczyć się z dużymi nakładami pieniężnymi. Chodzi tutaj nie tylko o koszt zakupu, ale także utrzymania lokalu. Najczęściej wyliczane są na podstawie powierzchni lokalu oraz ogólnego zużycia, które przy wieloosobowej rodzinie jest stosunkowo duże. Jedynym rozwiązaniem pozwalającym pozbyć się dodatkowych opłat jest własny dom lub tak zwana szeregówka. W takim lokalu dysponujemy prawdziwą prywatnością i nikt nie obarczy nas tam czynszem. Brak czynszu pozwala nawet zaciągnięcie pożyczki hipotecznej i jej regulowanie bez opóźnień. Warto wspomnieć również, że komfortowe budynki jednorodzinne na peryferiach miasta kosztują często tyle samo, co małe lokale w centrum. Wybór w wielu przypadkach nie podlega dyskusji. Wszyscy wolimy przecież komfort i przestrzeń. Decydując się na dom nie musimy obawiać się braku dostępu do środków komunikacji publicznej czy instytucji. Deweloperzy dbają o to, aby osiedla spełniały wszystkie oczekiwania potencjalnych nabywców. Z tego co można zaobserwować zakup mieszkania nie jest już tak dobrą inwestycją.


Comments are closed.